Web Tasarımı Yenilendi Google’ın bir süre önce güncelleme kararı aldığı Google Takvim, yeni tasarımına kavuştu.
Web Tasarımı Yenilendi
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız 50.Yıl Cd.34. Sk. Bayrampaşa/İstanbul +90 212 212 35 17 Bayrampaşa Web Tasarım Logo

Web Tasarımı Yenilendi

Web Tasarımı Yenilendi Google’ın bir süre önce güncelleme kararı aldığı Google Takvim, yeni tasarımına kavuştu.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Bayrampaşa Haberleri  Tarih :  15.1.2019       Google Plus      
50.Yıl Cd.34. Sk. Bayrampaşa/İstanbul +90 212 212 35 17 Bayrampaşa Web Tasarım

Bayrampaşa Web Tasarım Logo


Google'ın bir süre önce güncelleme kararı aldığı Google Takvim, bugün itibarıyla yeni tasarımına kavuştu. Çok daha modern olan yeni tasarım, işletmecilere yönelik olmasıyla dikkat çekiyor.

Kısa bir süre öncesine kadar Android ve iOS için yeni özellikler ve yeni bir tasarım getiren Google, şimdi de Google Takvim'in Web tasarımına el attı. Yeni tasarımla beraber gelen G Suite desteği, işletmecilerin toplantı oluşturabilmesi için gelmiş durumda. 


Bu toplantılar, oda içerisinde yer alan ekipmanların listesini ve katılımcıların görünmesine imkan tanıyacak. Böylelikle bir işletmedeki çalışanlarına Google Takvim üzerinden erişim sağlayabilecek olan işletmeci, işlerini daha düzenli bir hale sokabilecek.


G Suite'in dışında baştan aşağı güncellenen davet etme özelliği sayesinde düz metinler çok daha güzel olarak görüntülenecek. Yani davet içerisindeki önemli noktaları kalın harflerle yazabilecek veya italik tasarımıyla davet görünümünü daha güzel hale getirebileceksiniz. Ayrıca davetlere interaktif linkler de eklenebilecek.


Bunlara ek olarak özellikle asistanlar için geliştirilmiş olan yeni bir özellik ise birden fazla takvimi yan yana koyarak görüntüleyebilmek. Bu özellik sayesinde gün veya saatlere bölünmüş işler çok daha kolay bir şekilde fark edilebilecek. 


Ayrıca 28 Kasım tarihinde tamamen bitmiş olarak gelecek yeni Google Takvim'i isterseniz şu anda da yeni tasarımıyla kullanabilirsiniz.


/kaynak:Tamindir

Bayrampaşa Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Google’ın bir süre önce güncelleme kararı aldığı Google Takvim, yeni tasarımına kavuştu.
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


    E-Bülten