Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Etkin Patent Web Tasarım Projesi » Bayrampaşa Web Tasarım Etkin Patent web tasarım ve kodlama, SEO Danışmanlık hizmetleri ve Google AMP Sayfasını ve diğer ayrıntıları buradan inceleyebilirsiniz.
Etkin Patent Web Tasarım Projesi

Etkin Patent Web Tasarımı

Bayrampaşa Web Tasarım ve Bayrampaşa Patent dahil yüzlerce marka ve iştiraklerin sahibi olan  Etkin Patent kurulduğu 2005 yılından beri sürekli yeni teknolojileriyle geliştirdiği, SEO optimizasyon yapılmış, Mobil ve Tablet cihazlara duyarlı ve uyumlu, ayrıca google AMP teknolojilerine uygun özel mobil sayfaları olan  Kurumsal web tasarım sayfalarıyla hedef kitlesine etkili bir şekilde ulaşmayı sağlayan inovasyon projeler geliştirmiştir.  

Kurumsal  web tasarım sadece grafik ve kodlama değildir. Şirketlerin, firmaları  ve markaların mümkün olduğunca geniş hedef kitleye en az maliyetler en  etkili şekilde ulaşarak ürün ve hizmetlerin pazarlamasında etkin bir  iletişim aracıdır.

Dolayısıyla  sadece grafik tasarım ve kodlama bilgisi olanların değil marka  danışmanlığını üstlenen iç ve dış ekiplerin ortaklaşa oluşturacakları  yenilikçi projeler kapsamında kurumsal web tasarımların yapılması  gerekmektedir.

Kurumsal web tasarımlar;  SEO optimizasyon, arama motorları Organik aramalarda üstünlük, Mobil ve  tablet cihazlara duyarlı ve uyumlu, Yenilikçi stratejiler, marka danışmanlar,  SEO Danışmanları, Web yazılımcılar ve web tasarımcılardan oluşan  deneyimli ve yetenekli ekipler arıyorsanız bize ulaşın.

Kurum  ve markanın algılanması istendiği gibi güçlü ve etkili imajını  yansıtan, marka vaatlerini ilk bakışta verebilen, kolay ve anlaşılır  içeriklerin olduğu kurumsal web tasarım sayfaları kimi durumlarda  onlarca ekipten oluşan pazarlama departmanlarından daha etkili sonuçlar  alabilir.

Bayrampaşa Patent ve Bayrampaşa Web Tasarım dahil, yüzlerce marka ve iştirakin sahibi  olan Etkin Patent sürekli kendini geliştirdiği gibi, yaratıcı projelerle  çok daha geniş bir kitleye çok daha ekonomik koşullarda ulaşmayı  başarmıştır.

Nitekim  Etkin Patent,  Bayrampaşa Web Tasarım ve çözüm ortağımız olan Bayrampaşa Patent’  inde  dahil olduğu marka tescilleri yapılmış 140 civarında marka ve web  tasarım sayfalarıyla oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başardığı gibi,  müşterilerine de çok daha ekonomik koşullarda ve çok daha etkili bir  şekilde ulaşmasını sağlayan yenilikçi kurumsal web tasarım projeleri de  geliştirmektedir.

Özellikle  düşük bütçeli şirket ve şahıs firmalarının reklam ve tanıtım  bütçelerinin yetersiz olması nedeniyle ancak yaratıcı web tasarım  sayfalarıyla pazarda yer alabileceği unutulmamalıdır.

Fikri  ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında 2005 yılından beri hizmet veren Etkin Patent'  in marka şehirler projesi kapsamında konumlandırdığı Bayrampaşa Web Tasarım ve Çözüm  ortağımız Bayrampaşa Patent ile birlikte "Marka Şehir" proje  kapsamında yenilikçi fikirlerle ve önemli katma değer oluşturacak yeni  markaların oluşturulmasında aracılık etmek ve şehrimizin gelişmesine  katkı sunmak bizleri onurlandıracaktır.

Sizleri de geleceği tasarlayan projelerle tanıştırmak % 100 yerel ama  küresel etki yaratacak markaları birlikte tasarlamak için davet  ediyoruz Birlikte çalışmaya başladıktan sonra farklılıklarımızı anında  görebilecek ve umut dolu yarınlar için her gün aynı şiddette yaşadığımız  heyecanı birlikte yaşayacağımıza inanıyoruz.


Bayrampaşa Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, com tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.