Bayrampaşa Web Tasarım » Patent Patent ve Faydalı Model başvuru, tescil ve belge işlemleri dahil tüm patent ve faydalı model hizmetlerini kredi karı ile online satın alabilirsiniz.
Bayrampaşa Web Tasarım » Patent
Bayrampaşa Web Tasarım
+90 212 212 35 18 bilgi(at)bayrampasawebtasarim.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 50.Yıl Cd.34. Sk. 34045 Bayrampaşa İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Yaptığımız İşler

Tasarım

Web Tasarım

Blog

Patent

İNDİRİMLİ 4000 ₺ 1277.64 ₺

Patent Başvuru Ücreti

İlgili Ücret sadece resmi başvuru ücreti ve danışmanlık ön ödeme yani peşinatı kapsamaktadır. Aşağıda ayrıntıları yazılı olan buluş dokümanları geldikten sonra.. Devamı »

İNDİRİMLİ 3000 ₺ 1277.11 ₺

Faydalı Model Başvuru Ücreti

İlgili Ücret sadece resmi başvuru ücreti ve danışmanlık ön ödeme yani peşinatı kapsamaktadır. Aşağıda ayrıntıları yazılı olan buluş dokümanları geldikten sonra net bütçe yazılı olarak.. Devamı »

İNDİRİMLİ 500 ₺ 253.91 ₺

Rüçhan Hakkı Talebi Ücreti

Online satın alarak rüçhan hakkı talep işlemlerini anında yapabilirsiniz. Buluş ismi alanına buluş başlığı ile birlikte başvuru numarası da yazılmalıdır. Belgeleri.. Devamı »

İNDİRİMLİ 950 ₺ 487.34 ₺

Rüçhan Hakkı Belgesi Ücreti

Online satın alarak rüçhan hakkı belge işlemlerini anında yapabilirsiniz. Patent ismi alanına patent/buluş ismi ile birlikte başvuru/tescil numarası da yazılmalıdır. Be.. Devamı »

İNDİRİMLİ 500 ₺ 193.22 ₺

Ek Süre Talebi Ücreti

Online Patent ek süre talebini satın alarak başvuru işlemlerin kaldığı yerden devamını sağlayabilirsiniz. Online satın alarak rüçhan hakkı kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Patent/Buluş İsmi  alanına paten.. Devamı »

İNDİRİMLİ 900 ₺ 571.55 ₺

Patent Belgesi Ücreti

Patentin verilmesine ilişkin yayımdan sonra ilgili ücretin ödenmesi halinde patent belgesi alabilirsiniz. Başvuru başkaca şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da patent belgesi ödeme ve işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Patent/Buluş .. Devamı »

İNDİRİMLİ 900 ₺ 484.94 ₺

Ek Patent Belgesi Ücreti

Ek Patentin verilmesine ilişkin yayımdan sonra ilgili ücretin ödenmesi halinde ek patent belgesi alabilirsiniz. Başvuru başkaca şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da ek patent belgesi ödeme ve işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Pate.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.400 ₺ 846.13 ₺

Patent Devir Ücreti

Online patent devir ücreti ödeme ve Patent Devir İşlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Ancak aşağıda örneğini sunduğumuz Patent Devir Sözleşme' sinin Noter aslının tarafımıza gönderilmesi sonra da patent devir işlemleriniz ya.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1000 ₺ 461.92 ₺

Patent Lisans Kayıt Ücreti

Patent lisans işlemi kayıt ve yayım hizmetini oline satın alarak patent lisans işlemi kayıt ve yayım  işlemlerini anında yapabilirsiniz. Patent ismi alanına buluş başlığı ile birlikte tescil numarası <.. Devamı »

İNDİRİMLİ 500 ₺ 124.57 ₺

Lisans Verme Teklifi Ücreti

Patent başvurusu veya patent sahibi, patent konusu buluşu kullanmak isteyen herkese lisans verme bildirimi işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Patent ismi alanına lisans verilecek  buluş başlığı ile birlikteDevamı »

İNDİRİMLİ 1000 ₺ 486.8 ₺

Patent Belgesi Onaylı Sureti Ücreti

İlgili ücretin ödenmesi ve işlem sonrası patent belgesi ile aynı işleve sahip patent belgesi onaylı sureti başvuru sahibine gönderilmektedir. Başvuru başkaca şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa İlgili iş ve işlemleri buradan yapabilir.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1000 ₺ 446.61 ₺

Araştırma Raporu Düzenlenmesi Ücreti

Patent veya faydalı model başvuru aşamasında veya başvuru sonrası 12 ay içinde araştırma raporu düzenlemesinin istenmesi yasal zorunluluktur. Başvurunuz üçüncü taraflarca yapılmış olsa da araştırma raporu düzenl.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1000 ₺ 446.61 ₺

İnceleme Raporu Düzenlenmesi Ücreti

Araştırma raporunun bildiriminden itibaren 3 ay içinde inceleme raporunun hazırlanması için talepte bulunur. Kimi durumlarda 2. ve 3. İnceleme raporu da istenebilir. Başvurunuz üçüncü taraflarca yapılmış olsa da ar.. Devamı »

İNDİRİMLİ 5000 ₺ 2961.86 ₺

Patent Hakların Yeniden Tesisi Ücreti

Patent Hakların yeniden tesisi talebi, uyulamamış olan sürenin bitiminden itibaren bir yılı geçmemek üzere, süreye uyulamama nedeninin ortadan kalkmasından itibaren iki ay içinde aşağıdaki belgeleri sunmak şartıyla t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1500 ₺ 783.05 ₺

İşlemlerin Devam Ettirilmesi Ücreti

Patent başvurusuna ilişkin işlemlere dair sürelere uymaması halinde başvuru sahibi, süreye
uyulmamanın sonucunun bildirim tarihinden itibaren iki ay içinde aşağıdaki belgeleri sunmak
şartıyla, işlemlere devam edilmesini tal.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1500 ₺ 934.34 ₺

Yıllık Ücret İçin Telafi Ücreti

Patent hakkının sona erdiğine ilişkin bildirim tarihinden itibaren iki ay içinde telafi ücretinin ödenmesi halinde patent hakkı, ücretin ödendiği tarih itibarıyla yeniden geçerlilik kazanır ve Bültende Yayımlanı.. Devamı »

İNDİRİMLİ 900 ₺ 484.94 ₺

Faydalı Model Belgesi Ücreti

Faydalı modelin verilmesine ilişkin yayımdan sonra ilgili ücretin ödenmesi halinde faydalı model belgesi alabilirsiniz. Başvuru başkaca şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da faydalı model belgesi ödeme ve işlemlerini buradan yapabili.. Devamı »

İNDİRİMLİ 950 ₺ 488.67 ₺

2. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

2. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1000 ₺ 497.14 ₺

3. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

3. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1200 ₺ 599.51 ₺

4. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

4. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1400 ₺ 778.16 ₺

5. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

5. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1600 ₺ 847.48 ₺

6. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

6. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1700 ₺ 918.33 ₺

7. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

7. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2200 ₺ 967.14 ₺

8. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

8. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2350 ₺ 1084.94 ₺

9. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

9. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2450 ₺ 1161.21 ₺

10. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

10. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 2600 ₺ 1279.85 ₺

11. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

11. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 2750 ₺ 1440.87 ₺

12. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

12. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 2900 ₺ 1718.83 ₺

13. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

13. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 3000 ₺ 1896.8 ₺

14. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

14. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 3200 ₺ 2175.62 ₺

15. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

15. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 3400 ₺ 2436.63 ₺

16. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

16. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 3400 ₺ 2698.5 ₺

17. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

17. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 3600 ₺ 2892.57 ₺

18. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

18.Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 3850 ₺ 3069.68 ₺

19. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

19.Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 3900 ₺ 3221.38 ₺

20. Yıl Patent Sicil Kayıt Ücreti

20.Yıl Patent Sicil Kayıt Ücretidir. Patent başvurusu veya patentin korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, patentin koruma süresi boyunca, başvuru t.. Devamı »

İNDİRİMLİ 750 ₺ 408.67 ₺

2. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

2.Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uum.. Devamı »

İNDİRİMLİ 750 ₺ 417.14 ₺

3. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

3. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uu.. Devamı »

İNDİRİMLİ 900 ₺ 509.51 ₺

4. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

4.Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uum.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1000 ₺ 628.16 ₺

5. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

5.Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uum.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1200 ₺ 687.48 ₺

6. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

6.Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uum.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1400 ₺ 738.33 ₺

7. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

7.Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uum.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1400 ₺ 789.18 ₺

8. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

8.Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uum.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1600 ₺ 890.02 ₺

9. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

9.Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uum.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1800 ₺ 949.34 ₺

10. Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücreti

10.Yıl Faydalı Model Sicil Kayıt Ücretidir. Faydalı Model başvurusu veya Faydalı Model korunması için gerekli olan ve Tebliğde belirtilen yıllık ücretler, TÜRKPATENT bildirimine gerek olmaksızın, Faydalı Modelin koruma s&uu.. Devamı »